Cześć.

          Skoro trafiłeś na naszą firmową stronę, to nie może być przypadek. Z pewnością interesuje Cię ogólnopojęta tematyka cudzoziemców w Polsce. Legalizacja pobytu, legalizacja zatrudnienia, nauka, prowadzenie działalności gospodarczej przez cudzoziemców oraz wiele innych zagadnień z tym związanych.
          Nasz firma zajmuje się kompleksową pomocą, doradztwem firmom oraz cudzoziemcom w realizacji swoich celów. Nasze ponad 20-letnie doświadczenie w pracy z cudzoziemcami pozwala rozwiązać wszystkie Twoje problemy z tym zakresie. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami i ekspertami, m.in. ze Straży Granicznej, Policji, Państwowej Inspekcji Pracy, Powiatowych Urzędów Pracy, Inspekcji Transportu Drogowego i innych .

          Firma Pracuj-Legalnie.PL została założona 1 sierpnia 2017 roku przez Krzysztofa Winnik i od tego czasu prężnie się rozwija, wspomagając przedsiębiorców w legalnym zatrudnianiu cudzoziemców na terytorium Polski, a cudzoziemcom w legalizacji pobytu własnym oraz ich rodzin.

          Od dnia 01.03.2020 roku zostaje przekształcona w spółkę cywilną, a Krzysztof Winnik razem z Bogusławem Gospodarczyk rozpoczynają współpracę pod szyldem

 Pracuj-Legalnie.PL s.c.

Krzysztof Winnik

Krzysztof Winnik

współwłaściciel firmy
Bogusław Gospodarczyk Pracuj-Legalnie.PL

Bogusław Gospodarczyk

współwłaściciel firmy